Architekt/ka / Stavební architekti

FirmaDŮM NA ZELENOU s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda30 000 Kč až 60 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

z: 1.6.2023, a: 22.11.2023

Požadujeme:

* VŠ technického směru, obor architektura nebo pozemní stavitelství (studenti vítáni)
* znalost programů ArchiCAD nebo AutoCAD, Lumion, SketchUp, Adobe Photoshop
* cit pro design, barvy, materiály a tradiční architekturu, technické znalosti v oboru
* pečlivost, zodpovědnost, pracovitost a spolehlivost

Nabízíme:

* spolupráce na zajímavých projektech většího i menšího rozsahu
* kreativní a různorodou práci, kde se můžeš realizovat a vidět výsledky
* přátelskou neformální firemní kulturu
* flexibilní pracovní doba
* příjemné a tvůrčí prostředí s výhledem na Beskydy s neomezenou zásobou výborné kávy a společných akcí

Náplň práce:

* vyhodnocení místních podmínek a regulativů včetně vyhodnocení příležitosti a rizik v dané lokalitě
* tvoření architektonických návrhů a vizualizací
* tvoření stavebních výkresů
* komunikace s úřady, klienty a se stavebními projektanty
* kreslení projektové dokumentace designových rodinných domů a bytové výstavby
* hledání vhodných technických řešení stavby a optimalizace projektu

Své životopisy zasílejte na e-mail: [email protected]

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:vysokoškolské (magisterské)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Sadová 1676, Příbor, Česko
mzda, plat (hrubý):30 000 Kč až 60 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:DŮM NA ZELENOU s.r.o., IČ: 04868404
datum zveřejnění nabídky práce:22. 12. 2023
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Ing. Pavla Hanzlíková
telefon:771 234 888
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma DŮM NA ZELENOU u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 30 000 Kč až 60 000 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Sadová 1676, Příbor, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.